WIRTUALNY MAKIJAŻ MAYBELLINE W APLIKACJI MICROSOFT TEAMS

Nadaj swoim spotkaniom w Microsoft Teams nowy wymiar dzięki pierwszemu w historii wirtualnemu makijażowi od Maybelline! Wystarczy jedno kliknięcie, aby wybrać jeden z 12 wirtualnych makijaży, które dopełnią Twój osobisty styl i pozwolą Ci bez wysiłku poczuć się i wyglądać świetnie, zwłaszcza w pracy. Pomyśl o tym jak o swojej „wirtualnej kosmetyczce”, wyposażonej we wszystkie cyfrowe makijażowe niezbędniki Maybelline.

O współpracy

W ramach przełomowej współpracy z firmą Microsoft oferujemy bezpłatny wirtualny makijaż w aplikacji Teams każdemu użytkownikowi na całym świecie, czyli 280 milionom osób! Jest to dla nas kolejny krok w kierunku cyfrowego świata, mający na celu wzmocnienie każdej osoby, dodając jej pewności siebie w dążeniu obranego przez siebie celu, zwłaszcza w pracy. Misją firmy Maybelline jest danie każdemu pewności siebie do wyrażania swojego piękna. „Bez względu na to, czy pracujesz stacjonarnie, czy wirtualnie, czucie się dobrze we własnej skórze może pomóc Ci pokazać się z jak najlepszej strony” – mówi Trisha Ayyagari, prezes globalny ds. marki, Maybelline New York. „Dlatego nawiązaliśmy współpracę z zespołem Microsoft Teams, aby opracować wirtualne stylizacje makijażowe, dzięki którym teraz w nawet w najbardziej zapracowany dzień makijaż nałożysz jednym kliknięciem. Mamy nadzieję, że w ten sposób choć trochę ułatwimy ludziom życie
TRISHA AYYAGARI: Naszą misją jest danie każdemu pewności siebie do wyrażania swojego piękna.
Uważamy, że każdy zasługuje na dostęp do skutecznych kosmetyków do makijażu bez względu na wiek, odcień skóry, poziom umiejętności czy budżet.
Naszym zadaniem w Maybelline jest poznawanie stale zmieniających się potrzeb naszych konsumentów, bez względu na to, kim są i gdzie mieszkają.
Wirtualny świat to nowe miejsce, w którym spędzamy bardzo dużo czasu.
Dlatego właśnie tak cieszy nas współpraca z aplikacją Microsoft Teams i ModiFace, która naprawdę przenosi nas na granicę cyfrowego piękna.
Chcemy ułatwić konsumentom eksperymentowanie, zabawę wyglądem i prezentowanie się z możliwie najlepszej strony bez względu na to, jak bardzo napięty jest ich grafik danego dnia.

ALEX SEBELEN: Aplikacja Maybelline to aplikacja stworzona dla oprogramowania Microsoft Teams.
Jest to aplikacja, która umożliwia konsumentom wybranie przed każdym połączeniem różnych wirtualnych stylizacji makijażowych.

TRISHA AYYAGARI: Firmy Microsoft, ModiFace i Maybelline łączy ten sam cel: ułatwianie użytkownikom życia, ale każda z nich ma osobną, specjalistyczną wiedzę.
Jako światowy lider Maybelline zna się na makijażu, know-how firmy ModiFace leży w zakresie wirtualnych przymiarek, które już zrewolucjonizowały sposób, w jaki kupujemy produkty kosmetyczne. Microsoft Teams ma natomiast łączność i zasięg wśród ponad 270 milionów ludzi.
Oprogramowanie Microsoft Teams zapewniło nam dużą elastyczność.
Możemy dosłownie w ciągu kilku minut przeskoczyć z wirtualnego zebrania na wirtualne spotkanie integracyjne ze swoimi współpracownikami.
W ciągu jednego dnia możemy osiągnąć naprawdę wiele.

JEFF HOUGHTON: ModiFace działa w oparciu o technologię rzeczywistości rozszerzonej, pozwalając przymierzać prawdziwe produkty w sposób możliwie najbardziej zbliżony do rzeczywistego.
Naprawdę mocno skupiamy się na najdrobniejszych szczegółach technologii, która potrafi zrozumieć twarz użytkownika.
Nasze zespoły ds. sztucznej inteligencji prowadzą najnowocześniejsze badania, aby móc z naprawdę dużą precyzją śledzić usta i oczy użytkownika.
Po połączeniu się z aplikacją Teams, jeszcze przed wejściem na spotkanie, można kliknąć różne efekty wideo z szybkim, prostym podglądem i wypróbować je na swojej twarzy.

ALEX SEBELEN: Aplikacja Maybelline do wirtualnego makijażu oferuje 12 różnych stylizacji pasujących do każdej kobiety, każdego mężczyzny, osób dowolnego pochodzenia etnicznego, o dowolnym odcieniu i dowolnym kolorze skóry.
Wzięliśmy pod uwagę każdą poszczególną osobę w skali globalnej.
Firma Microsoft była właściwym partnerem dla Maybelline, ponieważ ona również opowiada się za różnorodnością i inkluzywnością.
Jedną z kwestii, które sprawiają, że jestem naprawdę dumny z tego projektu, jest możliwość dawania pewności siebie osobom na całym świecie.
Jest to coś, co jako Latynos i jako członek społeczności LGBTQ zawsze starałem się osiągnąć we wszystkich innych projektach, w które się angażuję.

JEFF HOUGHTON: Uważamy, że cyfrowe piękno będą kształtować te doświadczenia, które mogą być znaczące, które mogą naprawdę pomóc nam nawiązać kontakt z innymi.

TRISHA AYYAGARI: Uważam, że firma Microsoft chce za pomocą technologii zwiększyć możliwości i sprawczość wszystkich, aby ułatwić im życie.
Jeśli o mnie chodzi, Teams wzmacnia moje możliwości.
Aplikacja Maybelline w oprogramowaniu Microsoft Teams umożliwia użytkownikom podkreślanie ukrytego w nich piękna.
Jest to dla mnie powodem do dumy, ponieważ dzięki temu jesteśmy w stanie uprościć życie konsumentów na całym świecie.