#COLOSSALNE OKAZJE

margaretpackshot
NA PODBÓJ MIASTA
beksy
NA ELEGANCKI WIECZÓR
tofikipackshot
NA ROMANTYCZNĄ RANDKĘ
olciiakpackshot
NA SZALONĄ IMPREZĘ
jarosław juźwin
NA CO DZIEŃ

PODBÓJ MIASTA Z MARGARET

I COLOSSAL BIG SHOT

Margaret i big shot

Falujące włoski szczoteczki Big Shot naładują rzęsy wystrzałową objętością od pierwszej warstwy. Niech Twoje rzęsy rządzą na mieście!

Bez względu na to, jak zamierzasz podbić miasto, w swojej stylizacji pamiętaj o wyrazistych dodatkach – np. odważnym nakryciu głowy, biżuterii lub torebce – i oczywiście o Colossal BIG SHOT. Z takim tuszem Ty i Twoje pełne wystrzałowej objętości rzęsy będziecie rządzić wszędzie tam, gdzie się pojawicie!

KUP TERAZ

ELEGANCKI WIECZÓR Z BEKSAMI

I COLOSSAL SMOKY EYES

Beksy i smoky eyes

Uwielbiasz efekt smoky eyes? Matowe, czarne pigmenty jak w kredce do oczu zapewnią Ci intrygujące, przydymione spojrzenie i kolosalną objętość na wytworne wyjście.

Są okazje, które wymagają wytwornej kreacji – gustowna, nieco dłuższa sukienka o prostym kroju i buty na wysokim obcasie będą świetnym wyborem. Nie zapomnij o eleganckiej kopertówce i przydymionym spojrzeniu wykończonym tuszem Colossal Smoky Eyes z matowymi, intensywnie czarnymi pigmentami.

KUP TERAZ

ROMANTYCZNA RANDKA Z TOFIKI

I COLOSSAL VOLUM'EXPRESS 100% BLACK

Tofiki i 100% black

Ultra-czarne pigmenty jeszcze bardziej podkreślą kolosalną objętość Twoich rzęs – Twojemu zmysłowemu spojrzeniu nie oprze się żaden facet.

Idealna stylizacja na romantyczną randkę powinna podkreślać Twój dziewczęcy urok i wdzięk. Zwiewna sukienka, buty na niewysokim obcasie, rozpuszczone, lśniące włosy i zalotny makijaż, którego centralnym elementem będą mocno podkręcone, zachwycająco czarne rzęsy pomalowane tuszem Colossal 100% Black.

KUP TERAZ

SZALONA IMPREZA
Z TRUE BEAUTY IS INTERNAL

I COLOSSAL GO EXTREME!

True i go extreme

Ekstremalnie wysoka zawartość kolagenu doda Twoim rzęsom ekstremalnej objętości, byś mogła zostać królową każdej imprezy, na której się pojawisz.

Czas na look, który sprawi, że każdy zwróci na Ciebie uwagę. Dodaj swojej stylizacji blasku! Masz wiele możliwości: połyskująca tunika lub sukienka, może torebka? Z pewnością makijaż – rozświetlona twarz, mieniące się cienie do powiek i ekstremalna objętość rzęs dzięki Colossal Go Extreme! Leather Black.

KUP TERAZ

NA CO DZIEŃ
Z JAROSŁAWEM JUŹWINEM

I COLOSSAL VOLUM'EXPRESS

Margaret i big shot

Każdy dzień jest dobry, by zrobić colossalne wrażenie! Ciesz się kolosalną objętością swoich rzęs każdego dnia i spraw, by stał się wyjątkowy.

Na co dzień liczy się przede wszystkim naturalność! Powinnaś czuć się jednocześnie swobodnie i atrakcyjnie. Postaw na wygodne buty, spodnie w ciekawym kolorze i swój ulubiony T-shirt. Jako podkreślenie urody wystarczy lekki makijaż wykończony tuszem Colossal Volum’Express Glam Black perfekcyjnie rozdzielającym rzęsy.

KUP TERAZ
KONKURS

COLOSSALNA OKAZJA? POKAŻ ESSENTIAL
I WYGRAJ!

KONKURS

Zrób zdjęcie essentiala na swoją Colossalną Okazję – zwykły dzień, podbój miasta, randka, impreza, elegancki wieczór – wybór należy do Ciebie! 

Udostępnij je na instagramie

Dodaj hashtagi #ColossalneOkazje
#Maybelline

Oznacz profil @makeupinthecitypl

NAGRODY CZEKAJĄ!

Nagroda główna: spotkanie z ekipą
MAKE UP IN THE CITY na planie zdjęciowym
Co tydzień 10 zestawów tuszów Colossal

Konkurs trwa od 28.08 do 24.09.2017 r.

POZNAJ PEŁNĄ GAMĘ MASKAR COLOSSAL

 • Połączenie kolagenowej formuły Colossal i wyjątkowej szczoteczki z falującymi włoskami, zapewni wystrzałowy efekt już po jednym pociągnięciu szczoteczką.
  Colossal Big Shot
 • Kolagenowa formuła Colossal z zawartością czarnych pigmentów doda Twoim rzęsom niezwykłej objętości.
  Colossal Volum’Express Glam Black
 • Połączenie kolagenowej formuły Colossal z intensywnie czarnymi pigmentami - jak w kredce do oczu, zapewni Twoim oczom wyjątkową, przydymioną objętość.
  Colossal Volum’Express Smoky Eyes
 • Kolagenowa formuła Colossal z zawartością ultra-czarnych pigmentów doda Twoim rzęsom powalającej objętości.
  Colossal Volum’Express 100% Black
 • Formuła z większą ilością kolagenu zapewni wyjątkowy efekt poprzez ekstremalnie zwiększoną objętość.
  Colossal Go Extreme!
Zamknij
Zamknij