ZOBACZ JAKIE PRODUKTY SĄ CI PISANE

WSZYSTKIE

Odnajdź swój znak zodiaku, przeczytaj horoskop na następny rok i odkryj makijaż idealny dla Ciebie!

WSZYSTKIE

Ryby
Ryby

19.02 - 20.03

Poczujesz przypływ twórczej energii płynącej z nowych obowiązków. Wykorzystaj ją jako okazję do samorozwoju i odkryj swoje nowe mocne strony. Pamiętaj jednak, czasem warto odpuścić niż walczyć z całym światem.

Rak
Rak

21.06 - 22.07

Jesteś w stanie osiągnąć to, czego od dawna pragnąłeś/łaś. Okoliczności będą Ci sprzyjać, jednak słuchaj swojej intuicji i nie daj się zwieść zewnętrznym impulsom. Nawet jeżeli otoczenie nie będzie rozumiało Twoich wyborów, pamiętaj, że wiesz co jest dla Ciebie najlepsze.

Skorpion
Skorpion

23.10 - 21.11

Stworzysz wokół siebie bańkę spokoju, która z pewnością Ci się spodoba. Skupisz się na bliskich i budowaniu więzi z tymi, którzy cię kochają i rozumieją. Nie przyjmuj do siebie negatywnej energii osób, które dobrze Cię nie znają i nie rozumieją Twoich wyborów.

WSZYSTKIE

Wodnik

20.01 - 18.02

To czas wewnętrznej przemiany. Powstaną nowe wzorce życiowe zastępując te nieskuteczne. Z całą pewnością będzie to czas radykalnej transformacji, tylko od Ciebie zależy w jakiej dziedzinie życia. Okrywaj nowe możliwości, rozwijaj się i wykorzystaj pojawiające się okazje.

Bliźnięta

21.05 - 20.06

Rzuć sobie wyzwanie i popraw swoje pomysły zamiast chować się przed zagrożeniami. Czas wypoczynku się skończył, trzeba się przyłożyć do każdego zadania, jakie jest wymagane na drodze do spełnienia marzeń. Może to czas na powrót do porzuconych zainteresowań lub relacji, które niepotrzebnie zostały zakończone?

Waga

23.09 - 22.10

Wystrzegaj się decyzji opartych na nielogicznych powodach. Podejmowanie impulsywnych i radykalnych wyborów nie zawsze kończy się sukcesem. Odnajdź w sobie spokój i powoli analizuj nowe sytuacje. Nie bój się prosić o pomoc i radę swoich najbliższych.

WSZYSTKIE

Baran

21.03 - 19.04

Nowy rok to powrót Twojej legendarnej charyzmy, która pozwoli Ci na nawiązanie nowych znajomości. Pomogą Ci one wprowadzić w życie kilka zmian na lepsze. Czas wyjść poza strefę komfortu! Kolejny rok zależy tylko od Ciebie.

Lew

23.07 - 22.08

Pamiętaj aby celebrować sukcesy zamiast od razu wracać po więcej. Złap oddech i pozwól się prowadzić sprzyjającym gwiazdom. Doceń siebie i swoje otoczenie a przyszłość okaże się jeszcze piękniejsza.

Strzelec

22.11 - 21.12

Mniej zaufanie do siebie i swojej intuicji. Nic nie stoi na przeszkodzie by realizować swoje marzenia, teraz wszystko co dobre może się wydarzyć. Nie pozwól innym narzucać Ci swojego zdania, ale słuchaj ich z uwagą. Pomogą Ci podjąć najlepsze decyzje.

WSZYSTKIE

Byk

20.04 - 20.05

Nie rezygnuj ze swoich talentów, są one niezwykle ważne w tym roku. Pozwolą Ci one na odbudowanie stabilizacji. Postaw na pierwszym miejscu swoje zainteresowania i rozwijaj je nawet kiedy wszystko inne będzie wydawało się wymykać spod Twojej kontroli.

Panna

23.08 - 22.09

Skup się bardziej na własnym rozwoju niż na osiąganiu konkretnych celów. Na wszystko jest czas. Teraz najlepszą strategią będzie nauka i wzmacnianie wrodzonych talentów. Cała Twoja ciężka praca opłaci się w niedalekiej przyszłości.

Koziorożec

22.12 - 19.01

Wszystko jest teraz możliwe. Trzeba tylko czasem zaufać ludziom koło siebie. Buduj wartościowe relacje i ufaj instynktom. Pozbądź się uprzedzeń i nie myśl schematami a Twoje otoczenie pozytywnie Cię zaskoczy.

Makijaż oczu

1440-MODEL-LINERY
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Makijaż oczu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Eyeliner

alissa-liner
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Eyeliner
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Makijaż ust

Elizabeth-usta
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Makijaż ust
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Makijaż twarzy

julia-twarz
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Makijaż twarzy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ups, wygląda na to, że nie jesteś zalogowany! Proszę Lub stwórz konto.