MY RULES#MYFITME

Chcesz matu, ale na swoich zasadach? FitMe dopasuje się do Ciebie tak, jak chcesz!

NOWOŚĆ

FIT ME
MATOWE DOPASOWANIE

Pragniesz podkładu, który idealnie zmatowi twoją tłustą lub mieszaną cerę? Wybierz FitMe, który zapewni natychmiastowy efekt matu oraz idealnie dopasuje się do Ciebie.

Dzięki wyjątkowej matującej formule z perlitem oraz pudrującym pigmentem, FitMe znakomicie kontroluje błyszczenie oraz wygładza pory.

WYBIERZ SWÓJ ODCIEŃ
SPRAWDŹ TYP CERY

MY RULESMY FIT ME

Zobacz, czy Fit Me dopasuje się do ich życia.

SSARUSSKA
120 Classic Ivory
AGNIESZKA GRZELAK
105 Natural Ivory
OLCIIAK
105 Natural Ivory
GLAMPAULA
105 Natural Ivory
JAROSŁAW JUŹWIN
THE KRETKA
250 Sun Beige

ODKRYJ TYP CERY

Rozwiąż quiz i odkryj czym charakteryzuje się Twoja skóra. Sprawdź, jakie porady przygotował dla Ciebie Maybelline Make Up Artist.

Wystąpił problem z załadowniem treści

1 / 5
quiz image 1quiz image 2quiz image 3quiz image 4quiz image 5

TWÓJ WYNIK: CERA SUCHA

Jest to najbardziej problematyczny typ cery. Jeśli chodzi o pięlęgnację, wymaga ona szczególnej uwagi, ze względu na to, że wiele czynników i kosmetyków może ją podrażniać. W pielęgnacji należy skupić się przede wszystkim na nawilżaniu i natłuszczaniu.

Przy cerze suchej do makijażu polecam podkład Affinitone. Świetnie się sprawdzi w makijażu, a dzięki olejkom zawartym w składzie zapewni dodatkowe nawilżenie.

TWÓJ WYNIK: CERA TŁUSTA

Wprawdzie cera tłusta bywa kłopotliwa i wymagacjąca, jeżeli chodzi o pielęgnację, ale za to posiada jeden duży plus - wolno się starzeje. W pielęgnacji zapomnij o sotosowaniu mleczek, które mogą pozostawiać tłustą wartstwę na skórze. Przy tym typie cery, do mycia najlepiej sprawdza się woda i żel o właściwościach odświeżających i antybakteryjnych.

Do makijażu natomiast polecam podkład Fit Me, który doskonale matuje oraz wygładza skórę, nie zapychając porów.

TWÓJ WYNIK: CERA MIESZANA

Przy tym typie cery najbardziej problematyczna z tendencją do przetłuszczania się jest strefa T, czyli czoło, nos, broda. Reszta skóry twarzy może natomiast ulegać przetłuszczaniu. Do pielęgnacji używaj preparatów tonizujących, odświeżających, ale unikaj produktów z alkoholem, które mogą powodować nadmierne przesuszanie skóry.

Przy cerze suchej do makijażu polecam podkład Affinitone. Świetnie się sprawdzi w makijażu, a dzięki olejkom zawartym w składzie zapewni dodatkowe nawilżenie.

NEWSLETTER

Zapisz się, niech Cię nic nie ominie, a będziesz rządzić na mieście.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana dobrowolnie podanych danych osobowych jest L`Oreal Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (03-230), przy ul. Daniszewskiej 4. W przypadku wyrażenia zgody, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki Newslettera zawierającego informacje marketingowe administratora danych oraz w celach marketingowych administratora danych. Przysługuje Pani/Pana prawo dostępu oraz poprawiania swoich danych osobowych. Informujemy, iż poza podmiotami uprawnionymi na podstawie przepisów prawa, zebrane dane osobowe nie będą udostępniane.

Zamknij
Zamknij